رسالت یسرا

ضمن قدردانی از حسن توجه هموطنان گرامی، به اطلاع میر ساند این شبکه اجتماعی در راستای خدمت دهی به نیازمندان و موسسات خیریه با اهداف زیر فعالیت میکند

ترویج فرهنگ نیکوکاری و خدمت رسانی به نیازمندان
معرفی موسسات خیریه و سمن های دارای مجوز قانونی فعالیت در کشور
ایجاد ارتباط مستقیم موسسات با عموم مردم اعم از نیازمندان و خیرین
ایجاد اربتاط موسسات خیریه با یکدیگر و جلوگیری از موازی کاری
مکانیزه سازی امورات اداری و مالی موسسات خیریه
ارائه گزارشات فعالیتهای موسسات خیریه به عموم مردم

رسالت یسرا

یُسرا ،جامعه مؤسسات خیریه

در یُسرا مؤسسات خیریه و سمن ها می توانند صفحه رسمی خود را داشته باشند و به صورت کامل خود را معرفی کنند تا برای مردم شناخته شوند. از عمکرد خود پست هایی را منتشر کنند و تصاویری را ارائه دهند. لینک های مفیدی را به اشتراک بگذارند. تاریخچه و نحوه عملکرد خود را در پروفایل ثبت کنند. به صورت کامل با نیکوکاران در تعامل باشند. رویدادهای نیکوکار خود را منتشر کنند و برای مخاطبان بیشتری آن را ارائه دهند.

رویدادهای نیکوکاری

مهمترین مسئله برای مؤسسات خیریه و سمن ها فعالیت در فضای مجازی می باشد. ارتباط مداوم و منظم با مخاطبان و همچنین معرفی رویدادهای نیکوکاری به نیکوکاران از یک طرف و ارائه گزارشات دقیق در انتهای هر رویداد از طرف دیگر می تواند زمینه ساز ارتباطی مؤثر و دائمی میان نیکوکاران و مؤسسات باشد. و راه را برای پیشرفت در آینده هموار کند. یکی از رسالت های یسرا تسهیل این امر است.

شناسایی نیازمندان

یکی از خدمات یُسرا که به کمک سامانه استعلام یُسرا برای مؤسسات خیریه در دسترس می باشد، سامانه استعلام مددجویان است به کمک این سامانه دیگر مددجویان که از چندین مؤسسه کمک دریافت می کنند قابل شناسایی می باشد. و براحتی میتوان تصمیمات دیگری در مواجه با آنها اتخاذ کرد

 

اطلاع رسانی و جمع آوری کمک های مردمی

مؤسسات خیریه با راه اندازی کمپین های کمک رسانی از طریق شبکه یُسرا می توانند به نیکوکاران و کاربران وب سایت برای جمع آوری کمک هایشان اطلاع رسانی کنند. این خدمات از طریق پیامک یا ایمیل یا ابزار نوتیفیکیشن که در هنگام ثبت نام از کاربران درخواست می شود صورت می گیرد و باعث تسریع روند جمع آوری کمک ها می شود.

خدمات یُسرا

خدماتی که یُسرا به مؤسسات خیریه لارائه می دهدبه صورت کلی شامل موارد زیر است.

  • نرم افزار جامع مددکاری به همراه سیستم مالی و اتوماسیون اداری
  • سامانه استعلام مددجویان
  • ارائه خدمات ارسال پیامک برای مددجویان و نیکوکاران
  • انجام امور حسابداری و حسابرسی و امور مالیاتی مخصوص مؤسسات خیریه
  • سرویس های شبکه یُسرا ویژه امور خیریه و نیکوکاری
  • طراحی وب سایت مخصوص مؤسسات خیریه و سمن ها